Na Mimi Šramovú sa novinárske etické pravidlá nevzťahujú. A vraj jej písal mail „mrtvý“ človek. . . .
Mimi Šramová tvrdí v článku pre aktuality.sk, že má mesačne od štátu 3000 Eur. Platia ju ministerstvá, ale je nezávislá. To sú jej slová z rozhovoru. Tu je tento rozhovor vo forme videa a nižšie je vo forme písaného článku. NA ROVINU s Miriam Šramovou: Nie som novinárka, vaše etické pravidlá sa na mňa nevzťahujú https://www.aktuality.sk/clanok/S5afSKP/miriam-sramova-platia-ma-ministerstva-ale-som-nezavisla-robert-fico-je-dobry-politik/ Článok najprv nechali dnes celý otvorený. Ale ja som poslala hlavne Aktualitám, ale aj iným médiam mail, kde som vložila mail, ktorý som Mimi Šramovej a Zuzane Kovačič Hanzelovej poslala pred pár dňami. Aby vedeli, o čom Mimi v rozhovore hovorila. Pretože pravdepodobne hovorila o mne, ale totálne skreslila informácie. Tak dostali originál textu, čo som posielala Mimi Šramovej a Zuzane Kovačič Hanzelovej. Tu je celý text mailu: Vážená pani Šramová, dovoľujem si Vás ako novinárku, ktorá sa snaží byť seriózna a nezávislá. Uverejníte aj túto nižšie pripojenú...